Zapewnienie uczniom dostępu do wody pitnej to obowiązek każdej szkoły.

Jak zrobić to łatwo, bezpiecznie i zgodnie z przepisami?

Wybierz sprawdzone i bezpieczne rozwiązania, jakimi są źródełka, dystrybutory i stacje wody pitnej marki Zdrojownia – Woda na czasie!

Dlaczego nasze rozwiązania to dobry wybór?

  • Ponieważ wygodnie, tanio i przepisowo zapewniasz uczniom higieniczny dostęp do wody pitnej
  • Zyskujesz pewność, że spełniasz wymagania ustawy o bezpieczeństwie żywienia i żywności oraz zalecenia PZH w zakresie picia wody w szkołach
  • Rozwijasz dobre nawyki ekologiczne i żywieniowe wśród dzieci oraz młodzieży
  • Przyczyniasz się do redukcji plastikowych odpadów a co za tym idzie ukazujesz szkołę jako miejsce przyjazne środowisku

Postaw na urządzenia nowoczesne, ekologiczne oraz bezpieczne.

Wszystkie nasze rozwiązania są wandaloodporne, oszczędne, posiadają atest PZH, a większość dostosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz do wzrostu małych dzieci.

Ponadto kupując u nas bierzesz udział w akcji Posadź drzewo ze Zdrojownią. Każde zakupione urządzenie = 1 posadzone drzewo. Dołącz do naszego ekoprojektu odbudowy lasów w Polsce. My sadzimy, Ty otrzymujesz specjalny certyfikat. Szczegóły na naszej stronie.

 Jesteśmy liderem w dystrybucji zdrojów, źródełek i stacji wody pitnej. Od lat wprowadzamy na polski rynek najlepsze i sprawdzone urządzenia do dystrybucji wody kranowej, które mają na celu umożliwienie dostępu do wody pitnej wszystkim spragnionym. Nasze rozwiązania zmieniają oblicza polskich szkół, urzędów, biur, zakładów pracy oraz miejsc użyteczności publicznej: parków, placów zabaw, skwerów itp. Ponadto prowadzimy szeroko zakrojone działania na rzecz edukacji na temat zalet picia czystej wody, zamiany wody butelkowanej na wodę z sieci wodociągowej, co z efekcie końcowym ma ogromy wpływ na nasze środowisko naturalne. Sprawdź, jak wiele możesz zmienić razem z nami!

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera