OXFORD

Tylko zeszyt, czy… AŻ zeszyt?

Sztuka pisania to ważna umiejętność. Wymaga rozważnego wsparcia w procesie nauki, by dziecko nabyło ją w jak najbardziej sprzyjających warunkach. Rolą dorosłych pozostaje zachęcanie i stwarzanie okazji do nauki poprzez zabawę i cierpliwość w oczekiwaniu na efekty. W pewnym etapie nabywania tej umiejętności pojawia się zeszyt. Pytanie tylko – jaki?

Moc pisma odręcznego

Specjaliści z firmy Hamelin – prekursorzy w produkcji artykułów z innowacyjnym i wysokiej jakości papierem Optik Paper®, stosowanym wyłącznie w produktach pod marką OXFORD – są przekonani, że pismo odręczne jest niezbędne do nauki. Istnieją dowody na to, że pisanie pobudza mózg.

OPTIK PAPER® – unikalny standard papieru

Połączenie wiedzy z zakresu potrzeb dziecka, które uczy się pisać oraz poszukiwanie optymalnych poziomów wyznaczników najwyższej jakości papieru zaowocowało powstaniem jedynego w swoim rodzaju standardu papieru – OPTIK PAPER®. Jakie są jego atuty?

  • śnieżnobiały kolor – to dbałość o właściwy kontrast w trosce o wzrok,
  • tusz nie plami ani nie przesiąka – dzięki czemu komfortowo można zapisywać obie strony kartki,
  • jedwabiście gładki w dotyku – końcówka długopisu sunie lekko po kartce, co gwarantuje precyzyjne pisanie przy minimalnym wysiłku ręki,
  • komfort pisania bez rozmazywania – bez względu na to, jakim rodzajem długopisu piszemy.

Jakość zgodna z interesem środowiska

OPTIK PAPER® jest wytwarzamy z zachowaniem najwyższych standardów z drewna pochodzącego z lasów podlegających procesowi zrównoważonego zarządzania, w których działalność oparta jest na certyfikatach PEFC™ lub FSC™. 100% odpadów produkcyjnych trafia do recyklingu.

Wyróżnienie: Notatniki marki OXFORD jako pierwsze otrzymały europejski certyfikat EU Ecolabel. To formalne potwierdzenie, że firma Hamelin dba o nasze środowisko.

Zeszyt OXFORD sprzyja dziecku
Najwyższej jakości papier to niejedyny atut naszych zeszytów. Dbamy jeszcze o inne szczegóły:

  • Wysoka gramatura papieru – nawet bardzo silny nacisk niewprawnej ręki nie przedziera kartki.
  • Gruba, powleczona okładka – odporna na zagniecenia.

Papier OPTIK PAPER® to materiał najwyższej jakości, który skutecznie wyeksponuje wartość każdego pisma.Korzystanie z niego pozwala poczuć różnicę między po prostu pisaniem a PISANIEM w standardzie OXFORD.

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera