Jesteśmy Placówką prowadzącą kursy doskonalące dla nauczycieli w Krakowie i okolicach. Realizujemy także szkolenia rad pedagogicznych na terenie Małopolski. Nasza siedziba oraz główna sala szkoleniowa znajduje się w Węgrzcach (gmina Zielonki, 7 km od centrum Krakowa).

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli  PERFECTUS posiada akredytację Małopolskiego Kuratora Oświaty (NP.5470.1.2018.AJ) oraz jest wpisana do ewidencji niepublicznych placówek doskonalenia prowadzonej przez Marszałka Województwa Małopolskiego (nr 71/2018).

Placówka PERFECTUS powstała na bazie portalu Pedagogika Specjalna – portal dla nauczycieli, który działa od pięciu lat i powstał z pasji do pedagogiki specjalnej. Na portalu podpowiadamy, jak pracować z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych, jak wspomagać rozwój dzieci, dzielimy się pomysłami i inspiracjami. Nasi użytkownicy mogą wymieniać się informacjami i radami na forum dyskusyjnym, a także publikować swoje materiały na stronie.

Wzajemne codzienne kontakty z naszymi czytelnikami uświadomiły nam, że istnienie potrzeba stworzenia miejsca, gdzie osoby zainteresowane tematyką edukacji, a szczególnie pedagogiki specjalnej, mogłyby pogłębiać wiedzę i podnosić kompetencje. Tak w październiku 2017 roku powstała platforma e-learningowa, za pośrednictwem której można w wygodny i przyjemny sposób rozwijać się i uczyć.

Kolejnym krokiem było utworzenie Niepublicznej Placówki Doskonalenia Nauczycieli PERFECTUS, która prowadzi działalność szkoleniową dla nauczycieli w formie stacjonarnej, a także szkoleniowe rady pedagogiczne.

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera