Rabkoland to jeden z najpopularniejszych rodzinnych parków rozrywki w Polsce. Mowa o kompleksie zlokalizowanym u wrót Podhala w urokliwej Rabce-Zdrój. Odwiedziny obiektu upływają pod znakiem wielogodzinnej zabawy i relaksu, połączonych z edukacją i poszerzaniem horyzontów dziecka. Miejsce nie tylko nadaje się na rodzinne wizyty, ale także na przyjazd grup szkolnych, zajęcia edukacyjne i przedstawienia w Warsztacie Krucabomby.

Zabawa

Na dzieci w wieku od 2. do 10. roku życia czeka 6 stref tematycznych i blisko 50 atrakcji. Wszystkie miejsca mają unikatową tożsamość, opartą o historie bohaterów parku. Mowa m.in. o wynalazcy Krucabombie, niesfornych Owieczkach Irenkach, czy psotnym Krokodylu Oskarze. W kompleksie można znaleść młyńskie koło, rollercoastery, karuzele, samochody, place zabaw, czy zjeżdżalnie. Atrakcje mają własne nazwy i charakterystykę, wpisującą się w tematyzacje obiektu.

Edukacja

Rabkoland jest miejscem umożliwiającym zdobywanie wiedzy, pobudzanie kreatywności oraz zdolności plastycznych i manualnych. Atrakcje i specjalne zajęcia poprawiają sprawność psychoruchową dziecka, jednocześnie budując w nim postawę nawiązywania współpracy. Pakiety lekcyjne rozbudzają w podopiecznych m.in. małego wynalazcę oraz krzewią postawy ekologiczne.

Gastronomia

W parku na Gości czekają pełnowartościowe obiady i zupy, ale także pizze, chrupiące frytki, hot-dogi, czy burgery. W obiekcie nie brakuje deserów w postaci lodów, gofrów i naleśników. Na ogrzanie lub ochłodę warto sięgnąć po kawy oraz herbaty, smoothie i lemoniady. Podsumowując, Rabkoland to idealne miejsce na zabawę, edukację i dobrą kuchnię. Serdecznie zapraszamy!

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera