Program Praktyki Formalnej Mindfulness
10. Edycja od 21. września 2024

Od 2015 r. oferujemy autorski roczny Program Praktyki Formalnej Mindfulness. Jest on skierowany do osób pragnących pogłębić i usystematyzować praktykę mindfulness w celu rozwoju osobistych kompetencji – zarówno dla potrzeb własnych, jak i w pracy z klientami. Program ten stanowi też doskonałe źródło wiedzy dla tych, którzy aspirują do roli nauczyciela MBSR, a nie posiadają jeszcze formalnie udokumentowanego doświadczenia medytacyjnego, będącego kluczowym kryterium do Studium Nauczycielskiego MBSR.

Program Praktyki Formalnej Mindfulness jest kierowany do absolwentów kursów takich jak MBCT (Mindfulness-Based Cognitive Therapy), Breathworks, MBTT (Mindfulness-Based Teacher Training) czy przede wszystkim MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction). W ramach programu uczestnicy korzystają z indywidualnego mentoringu i biorą udział w czterodniowym odosobnieniu w ciszy. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczoną kadrę certyfikowanych nauczycieli, którzy zdobyli rekomendacje Polskiego Instytutu Mindfulness.

Jeśli chcesz pogłębić swoją praktykę lub myślisz o profesjonalnej ścieżce w Studium Nauczycielskim MBSR, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera