Jak powszechnie wiadomo, dzieci uczą się przez zabawę. Dlatego właśnie nasze kreatywne warsztaty pobudzają wyobraźnię, rozwijają u dzieci pracę w grupach i umiejętności zdrowej rywalizacji. Wpływają pozytywnie na usprawnienie zdolności manualnych, koncentracji, a nawet ćwiczą cierpliwość, ponieważ niektóre z warsztatów wymagają precyzji i wytrwałości w dążeniu do celu.

W czasie kreatywnych zajęć artystycznych dzieci pod opieką naszych animatorów poznają interesujące sposoby na spędzenie czasu, bez wykorzystania do tego smartfonów, komputerów czy innych urządzeń elektronicznego. Zabawa opiera się na użyciu różnych materiałów i produktów, często ekologicznych, a zawsze bezpiecznych dla zdrowia dzieci. Skąd czerpiemy pomysły do tworzenia kolejnych artystycznych zajęć?

Źródłem inspiracji są nasi niezastąpieni animatorzy do zabaw z dziećmi. Poprzez ich doświadczenie oraz pomysłowość wciąż nasze zaplecze kreatywnych warsztatów powiększa się o nowe oraz innowacyjne sposoby na zabawę i edukację podopiecznych.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat organizowanych przez nas warsztatów? Skontaktuj się z nami!

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera