Kompleks Gastronomiczno-Rekreacyjny Nowa Holandia znajduje się przy drodze ekspresowej S7 na trasie Gdańsk – Warszawa. Powierzchnia kompleksu wynosi około 64ha, na tym terenie znajduje się unikalna sieć sztucznych kanałów o łącznej długości wynoszącej około 13km, Grill Bar, RestauracjaSala Weselna oraz otwarty w 2013 roku Rodzinny Park Rozrywki.

Obecnie Park zajmuje powierzchnię około 22ha. Obszar Parku jak i ilość atrakcji z roku na rok systematycznie będzie zwiększana.

Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia to doskonałe miejsce na wycieczki szkolne, zarówno te rekreacyjne jak i edukacyjne, na terenie Parku znajdują się unikalne obszary przyrodnicze, ścieżka edukacyjna o tematyce ekologicznej, replika osady wikingów oraz liczne atrakcje rozrywkowe.

 


POSZUKAJ FRANKA


Atrakcja niespodzianka dla dzieci w wieku 3+


PARK LINOWY


TRASA ŚREDNIA – Zabawa na wyższym poziomie. Trasa składa się z 15 przeszkód umieszczonych około 4-5m nad ziemią. Do jej pokonania wymagany jest sprzęt alpinistyczny. Dobra zabawa gwarantowana.

TRASA MALUCH – Przeznaczona dla dzieci składa się z 11 przeszkód umieszczonych na wysokości około 1,5m. Zabezpieczona siatkami gwarantuje ciąglą zabawę i nie wymaga specjalistycznego sprzętu.


MAŁPI GAJ


Dzieciństwo to najwspanialszy okres w życiu naszych pociech, dlatego powinniśmy zadbać, aby był on wypełniony radością i bezpieczną zabawą, kierując się tą myślą stworzyliśmy salę wyposażoną w 2 poziomowy labirynt z wieloma przeszkodami i zjeżdżalnią poprowadzoną wprost do ogromnego basenu wypełnionego kolorowymi piłeczkami.


TRAMPOLINY


Skupisko 8 trampolin gwarantujące niezwykłe doznania i rozrywkę na najwyższym poziomie! Wiek nie ma znaczenia, tu wszyscy odnajdą coś dla siebie.


OBŁĘDNY TUNEL


To urządzenie o wyjątkowym charakterze. To aż 6 metrów długości i 3 metry szerokości niezapomnianych emocji! Wchodząc do tunelu mamy wrażenie obcowania z fantazyjną przestrzenią kosmiczną, tracimy grunt pod nogami, widzimy wirujący miraż kolorów i świateł. Tunel sprawia że na klikanaście sekund doświadczamy uniesienia nad ziemią, tracimy punkt odniesienia i dajey ponieść się iluzorycznej grze świateł, barw i dźwięków.


KOPALNIA ZŁOTA


Przyjdź do kopalni złota i obudź w sobie odkrywcę!


ZJEŻDŻALNIA LEW GIGANT


Wizytówką naszego obiektu jest 28 metrowa zjeżdżalnia, największa tego typu konstrukcja w Polsce z nominacją do wpisu do Księgi Rekordów Guinessa. Całkowicie bezpieczna zabawa dla dzieci powyżej 3 roku życia (zapoznaj się z regulaminem) zapewnia niezapomniane wrażenia i wielkie emocje. Po wejściu na zjeżdżalnię roztacza się imponujący widok na najbliższe okolice naszego Parku Rozrywki. Zjazd na dół odbywa się na dwa sposoby – szerokim łagodnym torem lub dynamiczną zjeżdżalnią z mini zakrętem. Na dole dla oczekujących na swój zjazd i zbierających siły, ścianka wspinaczkowa i nadmuchiwana poduszka do skakania. To naprawdę świetna zabawa! Dołącz do swoich dzieci i razem sprawcie sobię frajdę na Lwie Gigancie.


 

 

 


ŚCIEŻKA EDUKACYJNA


Ścieżka Edukacyjna to połączenie edukacji z aktywnym wypoczynkiem. Podczas spaceru leśną ścieżką spotykamy 15 profesjonalnie przygotowanych tablic o tematyce ekologicznej tak istotnej w obecnych czasach.


PTASZARNIA


Na odwiedzających gości czekają tu bażanty, pawie i inne kolorowe ptactwo. Spotkanie z nimi z pewnością wywoła uśmiech na niejendej twarzy.


OSADA WIKINGÓW


Miejsce przepełnione historią, dające możliwość przeniesienia się w czasie. Niesie ze sobą walory edukacyjne, o które cieżko w szkolnych ławkach. Osada Wikingów przenosi nas do VIII wieku. Możemy tam zobaczyć jak żyli i czym zajmowali się skandynawscy wojownicy.


WYSPA NIELOTÓW


Urokliwa wyspa wypełniona egzotycznym ptactwem, spotkamy tutaj: gęsi Kubańskie, kaczki Karolinki, czarne łabędzie, kaczki Krzyżówki, kaczki Mandarynki.


WYSPA MOAI


Na terenie Parku znajduje się miniaturowa replika posągów MOAI znajdujących się na Wyspach Wielkanocnych. Zobaczyć je można podczas rejsu statkiem oraz z pobliskiego ZOO.


WYSPA STONEHENGE


Replika znanego w całej Europie megalitycznego kręgu znajdującego się w południowej Anglii. Wybudowanego prawdopodobnie prze zwyznawców kultu księzyca i słońca.


PLAC ZABAW


To atrakcja skierowana do najmłodszych gosći. Na placu zabaw znajduje się: basen z kulkami, dwie trampoliny, dmuchany plac abaw, oraz dmuchana zjeżdżalnia. Nic nie daje tyle radości jak beztroska zabawa na świeżym powietrzu. Oczywiście pod okiem naszej wykwalifikowanej kadry.


WYSPA ILUZJI


Jaka jest różnica pomiędzy tym co widzimy, a tym jak to działa? To miejsce gdzie prawa fizyki i zdrowy rozsądek nie obowiązują. Gdzie zadamy sobie pytanie jak to jest możliwe.


DWÓR KRÓLA ARTURA


Przenieśmy się do zamierzchłych czasów, gdy dzielni rycerze Króla Artura zasiadali przy okrągłym stole. A legenda o mieczu w kamieniu staje się rzeczywistością. Spróbuj, może to właśnie Tobie uda się wydobyć miecz z kamienia.


WYSPA POTWORÓW


Zaginiony świat, nieodkryty i niezbadany. W naszym Parku staniesz oko w oko ze stworzeniami których istnienia nie potwierdziły jak dotąd żadne wiarygodne źródła. Na wyspie spotkamy: Yeti, Potwór z Loch Ness, Jaszczura Morskiego i wiele innych niespotkanych dotąd stworów.


WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU WODNEGO


Nowa Holandia to kompleks na terenie którego znajdują się akweny wodne połączone siecią kanałów o łącznej długości 12 km. Zapraszamy do wypożyczenia łodki lub rowerku wodnego.

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera