NAU Mobile

Wyjątkowy prezent dla nauczycieli na zakończenie roku szkolnego!

Nauczanie zdalne i hybrydowe, rotacyjne i tradycyjne, ciągły lęk przed zakażeniem, niepewność jutra i wyzwania technologiczne. Kończący się rok szkolny był dla pracowników oświaty wyjątkowo trudnym egzaminem, który świetnie zdali. Takie zaangażowanie i wysiłek zasługują na najwyższe uznanie. Jego wyrazem jest akcja Nauczycielskiej Agencji Ubezpieczeniowej “Dziękujemy pracownikom oświaty”.

Pamiętacie swoje pierwsze zdalne lekcje? Walka ze skype’m, zoomem, teamsami – tyle narzędzi trzeba było opanować. Minuty stracone na próbie udostępnienia pulpitu, godziny frustracji związanej z wpatrywaniem się w ciemny ekran – bo znowu niemal nikt nie włączył kamerki. Bywało jednak inaczej – kiedy na ekranie pojawiały się nie tylko znajome twarze, ale i demonstrowane dumnie psy, koty czy młodsze rodzeństwo. Eksperymenty chemiczne, zajęcia WF, działania matematyczne, prace domowe i klasówki – wszystko przeniesione do sieci. Do tego obawy, żeby Wasze relacje z uczniami i ich przyjaźnie nie zawiesiły się jak wiecznie przeciążony internet. W międzyczasie próbowaliście utrzymać w ryzach własne domy i pomóc swoim dzieciom, które też przecież próbowały się odnaleźć na zdalnych lekcjach.

W NAU zawsze ceniliśmy nauczycieli. Uważamy, że jesteście cichymi bohaterami minionego roku szkolnego, który był wyjątkowym wyzwaniem. Daliście radę! Co możemy dać Wam w zamian? Rok abonamentu telefonicznego w NAU Mobile za darmo – bez kruczków i ukrytych opłat, z możliwością rezygnacji po roku. Rozmawiajcie bez limitu, wysyłajcie wiadomości SMS/MMS bez ograniczeń i korzystajcie z szybkiego internetu mobilnego bez żadnych opłat przez najbliższy rok!

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa w ten sposób dziękuje nauczycielom, dyrektorom i pracownikom placówek za ten wyjątkowo trudny rok szkolny.

Wiele korzyści i jasne zasady

– Od ponad 20 lat towarzyszymy pracownikom polskiej oświaty. Wiemy, jak wymagający był dla nich ten rok i jesteśmy z nich dumni. Zdecydowaliśmy się na akcję przynoszącą im realne, praktyczne wsparcie: roczny bezpłatny abonament telefoniczny w NAU Mobile. Mamy nadzieję, że w ten sposób odciążymy ich domowe budżety i damy możliwość nieograniczonego kontaktu z bliskimi – mówi Adam Rowicki, prezes NAU.

Akcja „Dziękujemy pracownikom oświaty ” potrwa do końca czerwca 2021 roku. W tym czasie pracownicy oświaty mogą przenieść do NAU Mobile swój obecny numer lub zdecydować się na nowy. Jedyny koszt to jednorazowa opłata aktywacyjna w wysokości 29 zł płatna przy pierwszej fakturze.. Szczegóły oferty znaleźć można na stronie edu.na mobile.pl. Do dyspozycji osób zainteresowanych jest też telefoniczne Centrum Obsługi Klienta NAU Mobile +48 459 459 459. Co dalej? Telefony i SMS bez końca, za darmo!

Z myślą o pracownikach oświaty

Akcja „Dziękujemy pracownikom oświaty” skierowana jest wyłącznie do nich. Tak realizowana jest misja Nauczycielskiej Agencji Ubezpieczeniowej – Razem korzystniej! NAU od lat działa na rynku ubezpieczeniowym, opracowuje produkty dostosowane do potrzeb i możliwości branży oświatowej. Przy tworzeniu ofert Agencja współpracuje z dyrektorami szkół, nauczycielami i radami rodziców, priorytetowo traktując potrzeby i oczekiwania tej grupy. Żaden inny podmiot nie może się poszczycić taką wiedzą na temat pracowników oświaty, żaden inny nie ma też takiego zrozumienia i szacunku dla ich pracy.

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera