Meble Szkolne – Wyposażenie Przedszkoli i Szkół – Krzesła Szkolne

Meble przedszkolne

Odpowiednie meble przedszkolne mają ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa i wygody użytkowania sal dla najmłodszych dzieci. Prezentowane krzesła, stoliki, regały oraz inne elementy wyposażenia są dostosowane do potrzeb użytkowników pod każdym względem. Odznaczają się przyjaznym dla oka designem oraz wykonaniem z naturalnych materiałów.

Zaślepki plastikowe

Uzupełnieniem naszej oferty są zaślepki plastikowe, pozwalające na zabezpieczenie nóg stołów oraz krzeseł. Proponujemy artykuły o różnorodnych kształtach oraz sposobach montażu, co umożliwia dobranie ich do wielu modeli mebli. Są wykonane z wysokiej jakości tworzyw, co zapewnia im wyjątkową trwałość.

Krzesła i stoły  szkolne

Dostosowane do potrzeb dzieci w różnym wieku krzesło szkolne stanowi podstawowe wyposażenie każdej sali lekcyjnej. Ponieważ dziecko spędza na nim większość czasu podczas nauki, musi być rozwiązaniem maksymalnie wygodnym i ergonomicznym. Proponujemy modele zapewniające komfort każdemu dziecku, wykorzystujące przyjazny, kolorowy design.

Meble szkolne

Wśród naszej oferty znajdują się meble szkolne, pozwalające na pełne wyposażenie sal lekcyjnych, a także szatni oraz innych pomieszczeń w placówce. Są to sprzęty zaprojektowane specjalnie z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie dzieci i młodzieży w różnym wieku. Wykorzystują solidne materiały, atrakcyjny, nowoczesny design oraz ergonomiczne rozwiązania.

Talbice szkolne

Niezastąpionym wyposażeniem każdej sali lekcyjnej są tablice szkolne. Pozwalają na przedstawienie zagadnień z każdego przedmiotu w taki sposób, by były widoczne dla całej klasy. W naszej ofercie znajduje się wiele modeli, od tradycyjnych przez tekstylne po korkowe. Są to produkty odznaczające się dużą wytrzymałością.

Link do opisów zastosowania nowoczesnych mebli i  środków dydaktycznych

www.sklep.wersalin.pl/blog/category/aktualnosci

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera