Praktyka i doświadczenie

Nasza misja

Działalność ODN Edumaster realizuje 2 główne cele:
• podnosimy kwalifikacje pracowników oświaty, organizując szkolenia o wysokiej wartości merytorycznej i praktycznej, a jednocześnie
• optymalizujemy proces nauki dzięki wykorzystaniu nowych technologii.
Szkolenia przeprowadzamy przede wszystkim zdalnie, zarówno w formie livestreamów, jak i wideoszkoleń przeznaczonych do odtwarzania w dowolnym miejscu i czasie. Doświadczeni wykładowcy i trenerzy przekazują wiedzę w ciekawej, przystępnej formie, odwołując się przy tym do bogatych własnych doświadczeń.

02.Lider na rynku edukacji

ODN Edumaster

Posiadamy Akredytację Małopolskiego Kuratora Oświaty z dnia 25.09.2019 roku, a nasze szkolenia kończą się uzyskaniem zaświadczenia MEN. Działalność Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli Edumaster.pl wynika wprost z 30-letniego doświadczenia edukacyjnego podmiotów: CNJA Edukacja, Centrum Edukacyjnego IDEA oraz Wydawnictwa IDEA sp.z.o.o.
W działalności ODN Edumaster.pl wykorzystujemy wiedzę pozyskiwaną bezpośrednio od nauczycieli i dyrektorów szkół oraz najwyższej jakości e-materiały edukacyjne i narzędzia dostępne na platformie elearningowej Edumaster.

03.Zajęcia i warsztaty

Co obok Edumaster?

Poza solidną bazą wiedzy oferujemy także gotowe materiały edukacyjne do wykorzystania na lekcjach: zestawy ćwiczeń, filmy, testy czy arkusze egzaminacyjne dla wszystkich przedmiotów i szkół wszystkich stopni. Pod marką Edumaster dla dzieci organizujemy natomiast dodatkowe zajęcia i warsztaty dla uczniów. Zajęcia te znakomicie uzupełniają szkolną naukę: rozwijają kreatywność i wyobraźnię, pokazują, jak stosować zdobytą wiedzę i umiejętności w codziennym życiu.

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera