Firma LUMINALIS została założona w 2016 r. i od tego momentu na rynku oświetlenia dała się poznać jako solidny, rzetelny oraz terminowy partner biznesowy. Misją firmy jest doradztwo, projekt, sprzedaż oraz na życzenie Klienta montaż. Ponieważ firma współpracuje z projektantami oraz renomowaną firmą elektroinstalacyjną z ponad 20-letnią tradycją, dlatego jest w pełni profesjonalna od początku projektu aż do jego zakończenia. Na swoim koncie firma posiada liczne zrealizowane projekty oraz duże inwestycje przemysłowe, a także rozbudowy i modernizacje oświetlenia na zakładach pracy takich jak:

  • Opel Manufacturing Poland Sp. z o.o. Gliwice
  • Formpol Tychy
  • Eurocolor Pyskowice

Z dużym sukcesem uczestniczyliśmy w projektach modernizacji oświetlenia w Serwisie iNaprawy Kielce, Kwiaciarni Nature Concept Wrocław,OroConcept Anna Orowiecka-Stanisławska studio projektowania wnętrz z Warszawy, Twój świat ogrody wertykalne Jacek Mojski Łukóworaz oświetlenia szeregu boutique w ramach projektu RockPoint w dużych Centach Handlowych takich jak np. Karolina na terenie całych Czech.

Dodam, że sklep internetowy LUMINALIS to największy wybór oświetlenia technicznego w nowoczesnej technologii LED w przystępnej cenie. Wśród zaproponowanego asortymentu znajdą Państwo się m.in.: oprawy oświetleniowe (zewnętrzne i wewnętrzne), systemy oświetlenia liniowego, szynowego, awaryjnego, ewakuacyjnego, oświetlenie akcentujące, oświetlenie stymulujące wzrost roślin, oświetlenie dla przemysłu spożywczego, ponadto lampy bakteriobójcze, system GLOBAL TRACK wraz z akcesoriami, zasilacze, źródła światła i inne akcesoria, natomiast na indywidualne zamówienie Klienta składane są również rozdzielnice elektryczne. Proponowane w sklepie produkty wyróżniają się nowoczesnością, funkcjonalnością oraz właściwą kolorystyką oświetlenia od barwy ciepłej, po neutralną aż do zimnej, w zależności od preferencji i wymagań klienta. Chciałabym zaznaczyć, że odpowiednio dobrana barwa światła zgodna z obowiązującymi normami nie powoduje zmęczenia oczu, ponadto wspomaga pracę na stanowiskach wymagających dokładności i precyzji takich jak np. kontrola jakości czy sortownia i inne. Bazując na wiedzy i doświadczeniu wiem, że właściwie dobrane oświetlenie zarówno w domu, biurze, butiku, muzeum itp. może znacznie odmienić wnętrze i wyeksponować jego piękno, stwarzając unikatową atmosferę, ponadto często wypływa na wybory klientów podczas dokonywania zakupów przyczyniając się do zwiększenia obrotów sklepów. Chciałabym zwrócić uwagę osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w zakładach pracy oraz obiektach użyteczności publicznej, które jest niezwykle ważne podczas sytuacji kryzysowych lub niebezpiecznych, ponieważ prawidłowo dobrane oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne ma duże znaczenie zarówno podczas codziennego funkcjonowania (zanik napięcia) ale przede wszystkim podczas klęsk żywiołowych (pożar), katastrof budowlanych, gdyż wspomaga pracę służb specjalnych podczas akcji ratunkowej i ewakuacyjnej. Nie możemy przejść obojętnie wobec borykającego zagrożenia spowodowanego Pandemią, dlatego wychodząc na przeciw firma oferuje serię lamp bakteriobójczych STERILON zarówno do bezpośredniej dezynfekcji jak i przepływowej powietrza wraz z niezbędnymi akcesoriami.

Bazując na długofalowej oraz sprawdzonej współpracy z polskimi producentami oświetlenia ledowego, którzy są już wiele lat na rynku takimi jak LENA LIGHTING, CORA LIGTING, HYBRYD oraz innymi, jestem w stanie sprostać wymaganiom każdego klienta oraz służyć pomocą w zakresie sporządzenia projektu oświetlenia, przeprowadzenia analizy w zakresie wyliczenia oszczędności oraz okresu zwrotu z inwestycji, a także przygotować indywidualną ofertę cenową zgodnie z przesłanym zapytaniem. Wychodząc naprzeciw Klientowi firma LUMINALIS oferuję ciekawe konkursy, promocje oraz częste wyprzedaże, ponadto dokłada wszelkich starań, aby każde złożone zamówienie było zrealizowane w możliwie jak najkrótszym terminie.

W 2019 i 2020 roku dzięki przychylności oraz opinii zadowolonych Klientów firma została wyróżniona i nagrodzona w plebiscycie ORŁY OŚWIETLENIA 2019 oraz 2020. Jako właścicielka firmy stawiam na rozwój firmy oraz zadowolenie Klientów, dlatego część zgromadzonych środków w budżecie firmy inwestuję, aby być bardziej konkurencyjną na rynku oświetlenia, a także spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. W tym miejscu chciałabym bardzo serdecznie zaprosić i zachęcić do odwiedzenia na stronie internetowej LUMINALIS zakładki BLOG, gdzie znajdziecie Państwo dużo cennych wiadomości, porad i mam nadzieję przydatnych informacji. Firma posiada także swój profil na Instagramie, Facebooku oraz na stronie Google, ponadto część z oferowanych przeze mnie towarów znajdziecie Państwo także na Allegro. Podsumowując dodam, że firma posiada własne zaplecze magazynowe oraz transportowe, ponadto do dyspozycji klienta oferuję bezpłatny parking oraz zapewniam brak barier dla osób niepełnosprawnych na terenie firmy.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu emailowego sklep@luminalis.pl
lub telefonicznie pod numerem tel. 603 945 087 Gabriela Treter

Serdecznie zapraszam!
Właściciel sklepu
LUMINALIS

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera