Poznaj Domowy Obiadek

Jesteśmy na rynku od 2005 roku i specjalizujemy się w żywieniu dzieci ze żłobków, przedszkoli i szkół.

Działamy na terenie Poznania i w promieniu 40 kilometrów w takich miejscowościach jak Buk, Mosina, Oborniki czy Swarzędz.

Obecnie dostarczamy ponad 4000 posiłków dziennie do 30 placówek.

W 2018 roku weszliśmy w skład Secret Garden Group, co dało nam możliwość m.in. stworzenia całkiem nowej kuchni i działania na większą skalę.

Nasz zespół to 15 wykwalifikowanych pracowników etatowych z wieloletnim doświadczeniem w żywieniu dzieci.

Nad jakością posiłków i składem menu czuwają codziennie szef kuchni i dyplomowany dietetyk, dzięki czemu spełniają wszelkie normy Instytutu Żywności i Żywienia oraz wymogi instytucji tj. sanepid.

Nazwa Domowy Obiadek odnosi się do naszej misji, ponieważ dokładamy wszelkich starań by dania, które przygotowujemy, przypominały domowe posiłki.

Z tego powodu w naszej kuchni nie stosujemy sztucznych dodatków. Smaki naszych potraw pochodzą ze świeżych składników, które kupujemy u sprawdzonych lokalnych producentów oraz naturalnych przypraw tj. tymianek, lubczyk, bazylia.

Uczestniczymy również w programach typu „Zdrowy Przedszkolak”, które wyznaczają standardy zdrowych, naturalnych posiłków.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania na temat naszej działalności i oferty — chętnie na nie odpowiemy kontakt@domowyobiadek.pl

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera