HENDI. Mamy wszystko, co najlepsze dla gastronomii!

Spółka HENDI Polska jest częścią międzynarodowej grupy założonej 1934r. W Polsce działamy od ponad 15 lat, czerpiąc z globalnego doświadczenia HENDI. Jesteśmy liderem dostarczającym kompleksowe i innowacyjne rozwiązania dla gastronomii. Oferowane produkty to najwyższej jakości sprzęty, dzięki którym nasi Partnerzy osiągają swoje cele. Doceniają je szefowie kuchni na całym świecie.

Ponad 5000 produktów i jeszcze więcej możliwości:

Hendi Polska to więcej niż produkty! Umożliwiamy dostęp do największej struktury serwisowej w branży i do części zamiennych w naszej siostrzanej firmie Horeca Parts.

Niezawodność i innowacja, to główne cechy produktów z oferty HENDI. Oferujemy wsparcie w najbardziej zaawansowanych potrzebach w branży gastronomicznej. Udoskonalamy rozwiązania, by sprawdziły się jak najlepiej.

Produkty Hendi to kwintesencja jakości i innowacji. Inspirujemy się światowymi trendami. Opracowując naszą ofertę uwzględniamy analizę rynku, efekty badań, rozwój technologii i zdiagnozowane potrzeby odbiorców – zarówno szefów kuchni, jak i domowych pasjonatów gotowania. Rozpoczęliśmy współpracę projektową ze światowej sławy designerem przemysłowym Robertem Bronwasserem, a ambasadorem HENDI Polska jest sam Kurt Scheller.

Od produktu do kompleksowego projektu:

Mamy najbardziej kompaktową ofertę: od profesjonalnych sprzętów chłodniczych, pieców konwekcyjnych, po miksery, zmywarki, roboty, a skończywszy na drobnych akcesoriach cukierniczych. Dzięki temu oferta HENDI stanowi najlepszą na rynku i ciągle aktualizowaną propozycję zarówno dla profesjonalnych szefów kuchni jak i pasjonatów gotowania.
Kompleksowo zajmujemy się planowaniem sprofesjonalizowanych powierzchni użytkowych: kuchni hotelowych, restauracyjnych, stołówek, zapleczy gastronomicznych, bistro, miejsc użyteczności publicznej itp.
Bogata wiedza HENDI przekłada się na koncepcje zgodne z wymogami BHP i Sanepid oraz finalnie na najefektywniejszą pracą w kuchni, zawsze z zyskiem dla użytkownika!
Jesteśmy otwarci na współpracę. Dajemy rozwiązania, skutecznie wpisując się w potrzeby. Proponowane przez nas elastyczne warunki, długoletnie gwarancje i innowacyjne produkty, pozwalają naszym partnerom biznesowym realizować unikalne strategie rozwoju.

Ekologia to dla nas zadanie:

Nasza linia chłodnicza ma najwyższą klasę efektywności energetycznej oraz czynnik chłodniczy R290 i R600a. Zmieniliśmy system pakowania na proekologiczny i zainwestowaliśmy we flotę hybrydową. Ekologia bowiem to dla nas nie tylko trend – to przede wszystkim realne działania.

Świat HENDI to:

Produkty: doskonałej jakości meble, sprzęty i akcesoria gastronomiczne.
Kompleksowe projekty: indywidualne rozwiązania projektowe, z gwarancją na lata.
Obsługa klienta: na najwyższym możliwym poziomie.
Szkolenia: aktualizowane inspiracje, spotkania instruktażowe, dzielenie się doświadczeniem.
Serwis: 11 mobilnych serwisantów w całej Polsce zawsze gotowych do interwencji.
Niezakłócony rytm łańcucha dostaw: centrum logistyczne i nowoczesny biurowiec w Robakowie pod Poznaniem w sąsiedztwie autostrady A2 i drogi ekspresowej S11.

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera