Hitbiuro.pl to projekt kilku firm, które od blisko trzech dekad zajmują się kompleksowym zaopatrzeniem małych, średnich i dużych firm w artykuły zapewniające prawidłowe i bezawaryjne ich funkcjonowanie.
Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze dużych podmiotów gospodarczych a także wypracowane przez lata kontakty handlowe z największymi Dostawcami artykułów biurowych, papierniczych i szkolnych to gwarancja atrakcyjnej oferty produktowej i cenowej.
PRODUKTY EKOLOGICZNE – wiedząc, jak ważne w dzisiejszych czasach jest poczucie odpowiedzialności za wspólne losy planety, wprowadziliśmy taką kategorię, do której sukcesywnie dodawać będziemy nowe artykuły, które są produkowane z ekologicznych surowców lub/i materiałów pochodzących z recyclingu. Ponadto, współpracujemy głównie z Dostawcami, którzy przestrzegają norm ochrony środowiska, a w przypadku producentów artykułów papierniczych – dodatkowo prowadzącymi politykę ochrony zasobów leśnych.
WYPRZEDAŻE to kolejny atut hitbiuro.pl – kategoria, która powstała w oparciu o sugestie wielu klientów dla których zakup pełnowartościowego i atrakcyjnego cenowo produktu stanowi doskonałe uzupełnienie zakupów.
HITY CENOWE – kategoria oprócz PROMOCJI najbardziej pożądana – gwarantujemy, że produkty tam prezentowane posiadają ceny możliwie najniższe i jak najbardziej atrakcyjne w zakupie.
Kompania Biurowa Sp z o.o. obsługuje platformę sklepu internetowego. Jeżeli wybierzesz produkt to w zależności od kod pocztowego sprzedaż będzie obsługiwać jeden z poniższych podmiotów:
Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera