Aktin | Kompleksowe wyposażenie szkół i placówek oświatowych

Początki firmy AKTIN sięgają roku 1996. Wizją założyciela było dostarczenie kompleksowego wyposażenia dla szkół i placówek oświatowych. Przeszło dwadzieścia lat doświadczenia na rynku zaopatrzeniowym instytucji edukacyjnych pozwoliło nam na wypracowanie niezbędnej metodyki pracy i nawiązanie wielu owocnych kontaktów biznesowych. Koneksje te okazały się kluczowe dla rozwoju Aktin, dzięki temu jesteśmy dzisiaj w stanie dostarczać wysokiej jakości wyposażenie klas szkolnych w satysfakcjonującej cenie.

Aktin działa 24 lata na rynku edukacji:co udało nam się przez ten czas osiągnąć?

Przez cały okres funkcjonowania firmy AKTIN udało nam się zrealizować zamówienia dla przeszło 350 pracowni językowych. Dostarczyliśmy i zamontowaliśmy dużo ponad 5000 tablic interaktywnych i zrealizowaliśmy kilkanaście projektów w obrębie województwa śląskiego, noszących nazwę “Cyfrowa Szkoła”. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, iż cyfryzacja jest procesem nieodwracalnym i koniecznym. Z tego powodu staramy się proponować coraz nowsze rozwiązania w zakresie technologii, takie jak: tablice interaktywne, nowoczesne pracownie terminalowe, a także cyfrowych pracowni językowych.

Nowy wymiar edukacji: wyposażenie klas szkolnych z Aktin

Co więcej, stawiamy sobie za cel popularyzowanie pracy i przechowywania danych w chmurze w ramach usługi Office 365. Proponujemy również profesjonalne szkolenia metodyczne z zakresu używania tego systemu – dostosowane do stanowiska pracy. Umożliwiają one dostosowanie metodologii kształcenia do współczesnych standardów na światowym poziomie. Dzięki temu staje się ono bardziej atrakcyjne – zarówno dla uczniów jak i nauczycieli – a tym samym również bardziej efektywne. Szkolenia metodyczne zawarte w naszej ofercie ułatwiają płynne wdrożenie tych rozwiązań w codzienny tok nauczania.

W procesie edukacji najistotniejsze jest bowiem zaangażowanie i stosowanie różnego rodzaju bodźców. Pomoce szkolne i wyposażenie sal dydaktycznych, takie jak odpowiednie tablice szkolne, pozwalają nie tylko przekazywać wiedzę młodszemu pokoleniu – ale również zachęcić je do zdobywania wiedzy na własną rękę. Odpowiednie wyposażenie sali szkolnej może skutecznie przyczynić się do rozwoju licznych kompetencji u dzieci i młodzieży. Ponadto, używanie nowatorskich metod nauki pozwala wprowadzić nietypowe elementy, które w naturalny sposób będą fascynować młodsze pokolenie. Nastolatkowie i osoby w wieku dziecięcym najbardziej skupiają się bowiem na rzeczach nowych i niespotykanych. Zaawansowane technologicznie wyposażenie sal lekcyjnych doskonale wpisuje się w tę konwencję. Dzięki temu uczniowie zyskują nie tylko wiedzę jako-taką, ale również zapał, motywację i możliwości do jej pogłębiania. Co często bywa nawet ważniejsze niż teoretyczna znajomość zagadnień.

Potrzeby rynku edukacyjnego – asortyment Aktin dostosowany do nowoczesności

Nieustannie zmieniające się potrzeby w środowisku krajowego systemu oświaty są dla nas wartością nadrzędną. W oparciu o nie opracowujemy coraz to nowsze propozycje w naszej ofercie. Nieustannie poszerzamy nasz asortyment, aby zapewnić najlepsze możliwe wyposażenie sal dydaktycznych. Przykładowo warto sprawdzić nasz magiczny dywan interaktywny, który zawiera pakiet rewalidacyjny, czy też stoły świetlicowe. Nie bez znaczenia dla nas pozostają również potrzeby placówek edukacyjnych pod kątem optymalnych warunków cenowych. Opinie i sugestie wyposażonych przez nas instytucji są bezcenne – dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu. Bez względu na to, czy chcą Państwo zapytać o szczegóły naszej oferty, czy też podzielić się uwagami.

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera