Targi Kielce 2020

#Bezpieczne Targi

Biorąc pod uwagę wytyczne i zalecenia Głównego Inspektoratu Sanitarnego obiekt targowo-kongresowy PTAK Warsaw Expo spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Dysponujemy 143 000 m kw. łącznej powierzchni w 6 halach expo, pozwala to na bezpieczne przeprowadzenie targów nawet przy maksymalnej (4 m2/os.) wolnej przestrzeni zalecanej przez GIS i Ministerstwo Zdrowia.
Pomimo okresu pandemii bezpiecznie realizujemy targi branżowe pozwalając na wzmocnienie wielu branż, zawarcie kolejnych relacji biznesowych i kontraktacje.
Posiadamy aktualną opinię Powiatowej Stacji Epidemiologicznej wydaną na podstawie kontroli dotychczas zorganizowanych wydarzeń, w tym targów Warsaw Oldtimer Show, które odwiedziło przeszło 12 tys. zwiedzających, co tym samym czyni je największym wydarzeniem targowym w okresie pandemii.
Stosujemy ponadstandardowe środki podnoszące poziom bezpieczeństwa sanitarnego. Na wejściu na każde wydarzenie znajdują się kabiny dezynfekujące z możliwością automatycznego pomiaru temperatury, oświadczenia dotyczące stanu zdrowia, rozdajemy bezpłatne maski medyczne, poszerzyliśmy ciągi komunikacyjne, wprowadziliśmy automatyczny licznik wejść i wyjść, a powierzchnie często dotykane dezynfekowane są na bieżąco.

Nasza firma oferuje:

• budowę i projektowanie basenów hotelowych,
• niecki basenowe w dowolnej technologii:
– Corian, Staron (tworzywa typu solid surface),
– tworzywo sztuczne (polipropylen),
– stal nierdzewna,
– ceramika i mozaika,
– folia,
• doradztwo w zakresie doboru urządzeń technologii basenowej,
• dostawę i montaż urządzeń,
• remont i renowację basenów,
• systemy wentylacyjne i odzysku ciepła w halach basenowych,
• ekologiczne systemy ogrzewania.
• sprzedaż i montaż zadaszeń basenowych.

 

PTAK Warsaw Expo, biorąc pod uwagę głosy, opinie i obawy z powodu obostrzeń związanych z pandemią Covid-19 oraz rozumiejąc sytuację i solidaryzując się w pełni z całą branżą zoologiczną, podjął decyzję o przesunięciu terminu Targów Zoologicznych na datę 9-11 kwietnia 2021.

Od wielu lat Animals’ Days są silnym wydarzeniem targowym gwarantującym sukces biznesowy wystawcom. Poprzez organizację wydarzenia wspieramy działania sprzedażowe i marketingowe producentów i dystrybutorów, umożliwiamy prezentację nowości rynkowych i trendów w zakresie produktów oraz usług dla zwierząt domowych. Targi są także miejscem spotkań i nawiązywania licznych relacji wzmacniających kontakty handlowe na skalę międzynarodową. Stąd niezwykle ważne jest dla nas jako organizatorów, aby wszystkie współpracujące z nami firmy miały pewność realizacji swoich celów biznesowych w optymalnym dla nich terminie.

Pomimo pełnej gotowości organizacyjnej ze strony PTAK Warsaw Expo do przeprowadzenia targów Animals’ Days oraz gwarancji zapewnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa zgodnych z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego, pragniemy poinformować, że zawsze działamy w oparciu o rekomendacje naszych wystawców i partnerów, których opinie są dla nas najważniejsze.
Bilety już zakupione pozostają ważne w nowej dacie targów.

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera